Żegnaj lato, witaj jesień! - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Żegnaj lato, witaj jesień!

Wakacje i ostatnie ciepłe dni babiego lata już za nami, ale to nie powód do zmartwień, wszak nie ma podobno złej pogody, jest tylko złe nastawienie!

Drużyna WATERPOINT to osoby, które dobrze znają zalety regularnej aktywności fizycznej. Dając dobry przykład, staramy się zachęcać do witalnego stylu życia i skupiać wokół różnych aktywności sportowych także naszych Klientów i Sympatyków. W wolnych chwilach pływamy i żeglujemy, wspinamy się, jeździmy na rowerach szosowych oraz górskich, nade wszystko jednak kochamy wędrowanie po górach. Nie bez znaczenia jest tu na pewno urokliwe położenie miejscowości Bielsko-Biała, gdzie siedzibę główną ma nasza firma i skąd dystrybutory WATERPOINT ruszają w Polskę. Otoczenie malowniczych wzniesień, które możemy podziwiać na co dzień w drodze do pracy, to na pewno jeden z powodów, dla których w Beskidach, w Karkonoszach, czy w Tatrach, spotkacie nas najczęściej.

Żegnaj lato, witaj jesień!

Żegnaj lato, witaj jesień!

Żegnaj lato, witaj jesień!

Czas wakacyjny był dla nas kolejną okazją do aktywnego odpoczynku oraz do realizowania celów, jakie postawiliśmy sobie na początku roku. Zdobyliśmy wszystkie szczyty Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, odwiedziliśmy Pieniny oraz Gorce, a najodważniejszym z nas udało się stanąć nawet na najtrudniejszych tatrzańskich wzniesieniach. Dzięki bogactwu kulturowemu i krajobrazowemu, którym kusi nasz kraj, odpoczywając po górskich wędrówkach zwiedzaliśmy także inne ciekawe rejony Polski. Miejsca, które możemy Wam polecić do zatrzymania się na dłużej to Żywiecki Park Etnograficzny, Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Chata Grabowa w Brennej (pyszne jagodzianki), Jaskinia Malinowska w Beskidzie Śląskim (udostępniona i przygotowana do zwiedzania dla turystów), Sandomierz wraz z okolicznymi winnicami i gospodarstwami agroturystycznymi, Mrągowo, Augustów (miasto dziewięciu jezior i rozległej Puszczy Augustowskiej), Jelenia Góra wraz z okolicą obfitującą w zamki, parki i zabytki, a na koniec Sudety i dla relaksu, termy w Lądku Zdroju.
Jest w czym wybierać :)

Żegnaj lato, witaj jesień!
Żegnaj lato, witaj jesień!
Żegnaj lato, witaj jesień!
Żegnaj lato, witaj jesień!
Żegnaj lato, witaj jesień!
Żegnaj lato, witaj jesień!

Pamiętajmy, że niezależnie od wieku i pory roku, warto prowadzić aktywny tryb życia, bo ruch, to zdrowie i dobre samopoczucie! Niekoniecznie musi być to od razu zdobywanie wielkich szczytów, czy rekordy na siłowni. Wystarczy regularnie po pracy znaleźć czas na spacer lub przejażdżkę na rowerze. Ruch na świeżym powietrzu to więcej tlenu, więcej energii, odżywiony organizm, mięśnie i skóra oraz lepiej dotleniony mózg, który pracuje sprawniej i ma lepszą zdolność zapamiętywania. Czas poświęcony na naukę lub pracę umysłową staje się krótszy i przyjemniejszy, gdy regularnie zażywamy ruchu na świeżym powietrzu.

Wciągnięci w przygodę zwiedzania, wspinaczki, czy treningu pamiętajmy o nawadnianiu czystą wodą lub naturalnym izotonikiem. Jako „przypominajkę” o regularnym spożywaniu wody polecamy nasz bidon Waterpoint, a instrukcję jak przyrządzić własny izotonik znajdziecie w poniższym artykule:

waterpointsystem.pl/blog/woda-podczas-treningu

Żegnaj lato, witaj jesień!

Tymczasem powoli nadchodzi sezon zimowy i czas „białego szaleństwa”, więc może spotkamy się na stoku? Nasza drużyna wspiera i kibicuje Wam w każdym rodzaju aktywności. Na zdrowie!

WATERPOINT System – Twoje źródło czystej wody!

Zadzwoń