Nasz zespół - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Nasz zespół

Magdalena Lubowiecka

Magdalena Lubowiecka - Prezes Zarządu Komplementariusza
Wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania oraz w prowadzeniu projektów unijnych. Magda słynie z pogodnego nastroju, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Grzegorz Marianek

Grzegorz Marianek - Wiceprezes Zarządu Komplementariusza
Specjalista w dziedzinie wody pitnej, sposobów jej oczyszczania i przygotowywania do spożycia. Osoba, która zna każdy szczegół budowy naszych dystrybutorów, ich funkcji, czy rodzajów filtrów. Koordynuje pracę serwisu. Grzegorz jest człowiekiem bardzo aktywnym, wykonującym wiele czynności jednocześnie, jest ciągle w ruchu.

Sławomir Sablik

Maciej Jeleń - Dyrektor ds. rozwoju i strategii
Dalekowzroczny i z bogatym bagażem doświadczeń zwłaszcza w kwestii finansów- taki jest nasz Dyrektor zajmujący się rozwojem naszej firmy. Dla niego nie istnieją słowa „nie da się”, zawsze znajduje wyjście z każdej sytuacji.

Sławomir Sablik

Sławomir Sablik - Specjalista ds. obsługi klienta
Rozwiąże każdy problem, wyjątkowo spokojny i miły, chętnie służący pomocą. Dzwoniąc na naszą infolinię, prawdopodobnie usłyszysz jego głos. Sławek doradzi jak skorzystać z naszych usług i odpowie na wszelkie pytania. W naszej firmie Sławek zajmuje się również umowami oraz jest prawą ręką wiceprezesa Grzegorza.

Barbara Polańska

Barbara Polańska - Specjalista ds. obsługi klienta
Basia jest odpowiedzialna w naszej firmie za kontakt z Klientem, zajmuje się płatnościami, fakturowaniem a także sprawami kadrowymi. Dusza towarzystwa, zawsze w dobrym humorze, który udziela się innym, rozbawi każdego, nawet do łez.

Judyta Kubica

Judyta Kubica - specjalista ds. obsługi klienta

Grzegorz Stefański - Kierownik regionalny ds. handlowych
Nieszablonowy przedstawiciel naszej firmy w kontaktach bezpośrednich z Klientami. Grzegorz bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi i słynie z „rzucania” cytatami ze znanych klasyków filmowych w odpowiednich sytuacjach. Pomoże w doborze dystrybutora, przedstawi całościowo ofertę, doradzi miejsce instalacji, a przy okazji pożartuje i umili dzień.

Tomasz Kitlas

Tomasz Kitlas - serwisant
Dbający o każdy szczegół, uwielbia swoją pracę, a czasami zaskakuje nas swoją weną twórczą, gdyż w Tomku drzemie również potencjał artystyczny. Wyjątkowo przyjazna osoba, która z radością zamontuje dystrybutor również u Ciebie.

Dominik Gołek

Dominik Gołek - serwisant

Artur Piwowar

Artur Piwowar - serwisant

Adrian Markiewicz - serwisant