Woda w urzędach

Woda jest podstawowym dobrem, które pozwala na nawodnienie organizmu, zaspokojenie pragnienia i regulację temperatury ciała, co pozytywnie wpływa na zdrowie każdego pracownika. Promowanie zdrowego nawyku picia wody, zwłaszcza z Regionalnych Wodociągów, jest bardzo korzystnym zabiegiem, wpływającym pozytywnie na wizerunek władz lokalnych. Dzięki skromnym, ekonomicznym urządzeniom, prezentującym się nowocześnie i schludnie, każdy, zarówno pracownik urzędu, jak i klient, może zaspokoić pragnienie. Koniec z dostawami, zamówieniami, magazynowaniem butli, nagrzewaniem lub zamarzaniem wody w opakowaniach. Proponujemy Waterpoint system- dostarczanie zawsze świeżej, krystalicznie czystej wody w nieograniczonych ilościach!

Filtrujące dystrybutory wody

KaliX

Elegancki i nowoczesny design. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Woda gazowana CO2. Wbudowany podajnik kubków. Kolor grafitowo-stalowy.

Quarttz

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Opcjonalny pojemnik na kubki. Kolor czarny, chromowany

Basic C

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Serwuje wodę w temeraturze pokojowej. Nie wymaga zasilania. Kolor czarny, chromowany

Carbo Top

Ekonomiczne, kompaktowe urządzenie, zajmuje mało miejsca i jest bardzo proste w obsłudze. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białym oraz czarnym.

Szkło do podawania wody

Szkło gastronomiczne: Stylowe, eleganckie karafki i butelki do serwowania wody. Możliwość wygrawerowania logotypu na wybranym typie karafki, butelki oraz na szklankach.