Woda w klubie fitness

Sport i wysiłek wiąże się nierozerwalnie z utratą minerałów i wody z organizmu, dlatego warto zadbać o dostęp do krystalicznie czystej, świeżej wody, która nie jest pozbawiona tego, co w niej najlepsze. W odpowiednio przefiltrowanej wodzie pozostają naturalnie występujące minerały - potas, sód, magnez. Woda jest niezbędna do zdrowego i wartościowego trenowania, każdy trenujący i pracownik siłowni doceni smak i świeżość wody z dystrybutora Waterpoint. Proponujemy urządzenia o nowatorskim designie, świetnie pasujące do nowoczesnych, industrialnych wnętrz klubów fitness.

Filtrujące dystrybutory wody

KaliX

Elegancki i nowoczesny design. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Woda gazowana CO2. Wbudowany podajnik kubków. Kolor grafitowo-stalowy.

Quarttz

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Opcjonalny pojemnik na kubki. Kolor czarny, chromowany

Premium B

Nowoczesne i eleganckie urządzenie o unikatowym wyglądzie, podświetlanym panelu przycisków. Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną.

Mini Gastro A

Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną. Dodatkowo świetnie prezentuje się na barze. Dodatkowe części urządzenia instaluje się pod ladą.

Basic C

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Serwuje wodę w temeraturze pokojowej. Nie wymaga zasilania. Kolor czarny, chromowany

Bidony

Pojemności 500ml i 750ml. Wygodna butelka wykonana z wysokiej jakości transparentnego tworzywa. Możliwość umieszczenia na bidonie logotypu. Można myć w zmywarce.