Woda do firmy

Komfort pracy i zapewnienie podstawowych potrzeb pracowników wpływa na wydajność i efektywność wykonywanych obowiązków, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Woda jest podstawowym dobrem, które pozwala na nawodnienie organizmu, zaspokojenie pragnienia i regulację temperatury ciała, co pozytywnie wpływa na zdrowie każdego pracownika. Proponujemy dystrybutory do wody w różnych formach, zależnie od preferencji: eleganckie i efektowne do biur, małe i kompaktowe do pomieszczeń socjalnych, a także ekonomiczne i higieniczne urządzenia na hale produkcyjne. Koniec z dostawami, zamówieniami, magazynowaniem butli, nagrzewaniem lub zamarzaniem wody w opakowaniach. Proponujemy Waterpoint system- dostarczanie zawsze świeżej, krystalicznie czystej wody w nieograniczonych ilościach!

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. 1996 r. nr 60 poz. 279 ze zm.) pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom dostęp do wody pitnej podczas upałów.

Filtrujące dystrybutory wody

KaliX

Elegancki i nowoczesny design. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Woda gazowana CO2. Wbudowany podajnik kubków. Kolor grafitowo-stalowy.

Quarttz

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Opcjonalny pojemnik na kubki. Kolor czarny, chromowany

Premium B

Nowoczesne i eleganckie urządzenie o unikatowym wyglądzie, podświetlanym panelu przycisków. Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną.

Mini Gastro A

Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną. Dodatkowo świetnie prezentuje się na barze. Dodatkowe części urządzenia instaluje się pod ladą.

Szkło do podawania wody

Szkło gastronomiczne: Stylowe, eleganckie karafki i butelki do serwowania wody. Możliwość wygrawerowania logotypu na wybranym typie karafki, butelki oraz na szklankach.

Bidony

Pojemności 500ml i 750ml. Wygodna butelka wykonana z wysokiej jakości transparentnego tworzywa. Możliwość umieszczenia na bidonie logotypu. Można myć w zmywarce.