Woda dla gastronomii

Wyjątkowy smak, świeżość, szybkość i elegancja, to cechy, które wyróżniają wyjątkowe hotele, apartamenty, restauracje, kawiarnie. To również cechy naszego systemu Waterpoint. Eleganckie i nowoczesne urządzenia filtrują wodę z niezwykłą precyzją i wydajnością, nadając świeży smak wodzie, która jest uzdatniana bezpośrednio przed podaniem gościom. W naszej ofercie dla gastronomii i hoteli posiadamy szeroki wachlarz urządzeń o różnej wydajności, ciekawym designie, w różnorodnych rozmiarach i typach. Niemal wszystkie podają wodę gazowaną i schłodzoną.

Dopełnienie oferty stanowi szkło gastronomiczne, które pozwala na przechowanie i serwowanie wody, również gazowanej. Istnieje możliwość wygrawerowania logo, nazwy hotelu lub restauracji na karafkach, butelkach, co pozwala na podawanie gościom wody pod własnym brandem.

Filtrujące dystrybutory wody

Natura

Nablatowy, wysokowydajny dystrybutor wody dedykowany do hoteli i obiektów gastronomicznych. Woda zimna, pokojowa. Woda gazowana CO2.

Premium A

Bardzo wydajne urządzenie gastronomiczne z możliwością ustawienia mocy chłodzenia i pojemności napełniania karafek i butelek.

Premium B

Nowoczesne i eleganckie urządzenie o unikatowym wyglądzie, podświetlanym panelu przycisków. Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną.

Standard Gastro D

Bardzo wydajne urządzenie gastronomiczne z możliwością ustawienia mocy chłodzenia i pojemności napełniania karafek i butelek.

Standard Gastro E

Bardzo wydajne urządzenie gastronomiczne z możliwością ustawienia mocy chłodzenia i pojemności napełniania karafek, butelek.

Mini Gastro A

Podaje wodę gorącą zimną i gazowaną. Dodatkowo świetnie prezentuje się na barze. Dodatkowe części urządzenia instaluje się pod ladą.

KaliX

Elegancki i nowoczesny design. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Woda gazowana CO2. Wbudowany podajnik kubków. Kolor grafitowo-stalowy.

Quarttz

Wydajny i ekonomiczny. Odporny na zniszczenia. Woda zimna, pokojowa i gorąca. Opcjonalny pojemnik na kubki. Kolor czarny, chromowany

Szkło do podawania wody

Szkło gastronomiczne: Stylowe, eleganckie karafki i butelki do serwowania wody. Możliwość wygrawerowania logotypu na wybranym typie karafki, butelki oraz na szklankach.