Serwisant - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Serwisant - Doradca Techniczny

Grupa Liberta Sp. z o.o. Sp. K. – Sensem istnienia i działania naszej firmy jest dostarczenia klientom, nowej jakości usług związanej z konsumpcją wody. Dostarczamy naszym Klientom w całej Polsce system WATERPOINT zapewniający nieograniczony dostęp do najwyższej jakości naturalnej wody źródlanej poprzez dystrybutory bezbutlowe do wody – POU /point of use/. Sukcesy zawdzięczamy trzem fundamentom: Wolności, Zaufaniu, Rozwojowi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja zgłoszeń klientów,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • przeglądy okresowe (m.in. wymiana filtrów itp.),
  • praca w terenie (wyjazdy jedno, czasami kilkudniowe), oraz w siedzibie firmy,
  • efektywne prowadzenie procesu sprzedaży wśród klientów,
  • prowadzenie bazy danych klientów.

Oczekujemy:

  • Posiadania prawa jazdy kategorii min. B
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne - mechanik, hydraulik, elektryk
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu maszyn, urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności organizacji pracy i planowania
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie z ponad 8 letnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość dokształcenia się w zakresie wykonywanych obowiązków: szkolenia w zakresie działania i naprawy obsługiwanych urządzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie sprzedaży urządzeń
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą treścią zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@grupaliberta.pl z dopiskiem Serwisant.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Grupę Liberta Sp. z o.o. Sp. K., do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zadzwoń