O nas

Misja Grupy Liberta

Sensem istnienia i działania naszej firmy jest chęć pokazania oraz dostarczenia klientowi, zarówno biznesowemu, jak i indywidualnemu, nowej jakości usług związanej z konsumpcją wody.

Jako grupa specjalistów mająca bogate doświadczenie w branży wodnej chcemy spowodować, aby rozwój nowej formy uzdatniania wody do picia, stał się bezpieczniejszy, prostszy i co najważniejsze znacznie tańszy.

Nasza pasja i chęć do zmian pozwala nam nie tylko na dostarczanie, ale również kreację najwyższej jakości usługi, które przyczyniają się do wzrostu jakości i wygody życia naszych klientów.

Wolność

Wierzymy, że wolność działania oraz wolność myślenia tworzą mosty w miejscach granic, kreując rozwiązania jutra.

Zaufanie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje z klientem oparte były na wzajemnym zaufaniu, które chcemy wspólnie budować na każdym etapie współpracy biznesowej.

Rozwój

Firma rozwija się tak szybko, jak ludzie w niej pracujący. Nie akceptujemy stagnacji, gdyż świat się ciągle zmienia. Rozwój to droga, która nie ma końca, jednak dbamy o to, by każdy z naszych pracowników podążał nią jak najszybciej.

16 października 2018 roku, nasza firma została wyróżniona w konkursie "Firma Roku 2018" organizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Firma roku 2018
Więcej informacji oraz fotorelacja znajdują się w naszym blogu.

Grupa Liberta należy do

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej
 
Zadzwoń