O nas - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

O nas

Misja Grupy Liberta

Misją naszej firmy jest chęć pokazania oraz dostarczenia klientowi, zarówno biznesowemu, jak i indywidualnemu, nowej jakości usług związanych z nieograniczoną, ekologiczną konsumpcją wody. Nasz system to rozwiązanie typu smart, którego idea realizowana jest w krajach na całym świecie. Woda to życie. Dla nas to zdanie ma szczególną moc.

Proponujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska, minimalizujące wykorzystywanie plastikowych butelek na masową skalę. Angażujemy się w akcje proekologiczne, edukujemy.

Jako grupa specjalistów mająca bogate doświadczenie w branży wodnej przetestowaliśmy wiele urządzeń, filtrów, poznaliśmy różne techniki oczyszczania wody i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze. Nasze urządzenia są produkowane w Polsce oraz krajach europejskich, posiadają atesty, zbudowane są z materiałów przystosowanych do kontaktu z żywnością. Chcemy mieć pewność, że dystrybutory, z których nasi klienci piją wodę, są bezpieczne, a woda jest zawsze świeża. Dzięki kilku szczegółom takim jak m.in. temperatura, sposób chłodzenia, odpowiednio dobrane filtry, materiały wewnątrz urządzeń, odpowiednia sanityzacja, zamknięty , hermetyczny układ dozowania (niezasysający powietrza do wewnątrz), osiągamy najlepszy smak wody, porównywalny do wody pochodzącej z naturalnych źródeł górskich.

To co robimy jest naszą pasją. Rozmawiamy z każdym klientem, wysłuchując jego potrzeb, a następnie przygotowujemy indywidualnie dla każdego ułożoną ofertę. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług i wygodę naszych klientów.

Stawiamy na rodzinną atmosferę w pracy i profesjonalizm w obsłudze klientów. Obsługujemy klientów z całej Polski, współpracujemy z przedsiębiorstwami wodociągowymi, również my sami, nasze rodziny, nasi znajomi korzystamy z Systemu WATERPOINT. Trudno o lepszą rekomendację. Polecamy coś w co wierzymy.

16 października 2018 roku, nasza firma została wyróżniona w konkursie "Firma Roku 2018" organizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Firma roku 2018
Więcej informacji oraz fotorelacja znajdują się w naszym blogu.

W biznesie stawiamy na triadę celów i wartości
Po pierwsze: Wolność

Wierzymy, że wolność działania oraz wolność myślenia tworzą mosty w miejscach granic, kreując rozwiązania jutra.

Po drugie: Zaufanie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje z klientem oparte były na wzajemnym zaufaniu, które chcemy wspólnie budować na każdym etapie współpracy biznesowej.

Po trzecie: Rozwój

Firma rozwija się tak szybko, jak ludzie w niej pracujący. Nie akceptujemy stagnacji, gdyż świat się ciągle zmienia. Rozwój to droga, która nie ma końca, a my dbamy o to, by każdy z naszych pracowników podążał nią jak najszybciej. Szanujemy tradycyjne rozwiązania, które są dla nas drogowskazem na drodze do rozwoju.

grupa liberta

Grupa Liberta należy do

Beskidzka Izba Gospodarcza

Beskidzka Izba Gospodarcza

Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma

Rzetelna Firma
Zadzwoń