O nas - Waterpoint system

O nas

Misja Grupy Liberta

Misją naszej firmy jest chęć pokazania oraz dostarczenia klientowi, zarówno biznesowemu, jak i indywidualnemu, nowej jakości usług związanych z nieograniczoną, ekologiczną konsumpcją wody. Nasz system to rozwiązanie typu smart, którego idea realizowana jest w krajach na całym świecie. Woda to życie. Dla nas to zdanie ma szczególną moc.

Proponujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska, minimalizujące wykorzystywanie plastikowych butelek na masową skalę. Angażujemy się w akcje proekologiczne, edukujemy.

Jako grupa specjalistów mająca bogate doświadczenie w branży wodnej przetestowaliśmy wiele urządzeń, filtrów, poznaliśmy różne techniki oczyszczania wody i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze. Nasze urządzenia są produkowane w Polsce oraz krajach europejskich, posiadają atesty, zbudowane są z materiałów przystosowanych do kontaktu z żywnością. Chcemy mieć pewność, że dystrybutory, z których nasi klienci piją wodę, są bezpieczne, a woda jest zawsze świeża. Dzięki kilku szczegółom takim jak m.in. temperatura, sposób chłodzenia, odpowiednio dobrane filtry, materiały wewnątrz urządzeń, odpowiednia sanityzacja, zamknięty , hermetyczny układ dozowania (niezasysający powietrza do wewnątrz), osiągamy najlepszy smak wody, porównywalny do wody pochodzącej z naturalnych źródeł górskich.

To co robimy jest naszą pasją. Rozmawiamy z każdym klientem, wysłuchując jego potrzeb, a następnie przygotowujemy indywidualnie dla każdego ułożoną ofertę. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług i wygodę naszych klientów.

Stawiamy na rodzinną atmosferę w pracy i profesjonalizm w obsłudze klientów. Obsługujemy klientów z całej Polski, współpracujemy z przedsiębiorstwami wodociągowymi, również my sami, nasze rodziny, nasi znajomi korzystamy z Systemu WATERPOINT. Trudno o lepszą rekomendację. Polecamy coś w co wierzymy.

16 października 2018 roku, nasza firma została wyróżniona w konkursie "Firma Roku 2018" organizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Firma roku 2018
Więcej informacji oraz fotorelacja znajdują się w naszym blogu.

W biznesie stawiamy na triadę celów i wartości
Po pierwsze: Wolność

Wierzymy, że wolność działania oraz wolność myślenia tworzą mosty w miejscach granic, kreując rozwiązania jutra.

Po drugie: Zaufanie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje z klientem oparte były na wzajemnym zaufaniu, które chcemy wspólnie budować na każdym etapie współpracy biznesowej.

Po trzecie: Rozwój

Firma rozwija się tak szybko, jak ludzie w niej pracujący. Nie akceptujemy stagnacji, gdyż świat się ciągle zmienia. Rozwój to droga, która nie ma końca, a my dbamy o to, by każdy z naszych pracowników podążał nią jak najszybciej. Szanujemy tradycyjne rozwiązania, które są dla nas drogowskazem na drodze do rozwoju.

grupa liberta

Grupa Liberta należy do

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej
Zadzwoń