Żywa woda - co to jest? - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Żywa woda - co to jest?

Ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać się z określeniem żywa woda. Pojęcie znane od tysiącleci, któremu przypisuje się magiczne właściwości zdrowotne, wpływające na odporność organizmu, witalność i samopoczucie. Jednymi słowy żywa woda to napój bogów. Czy żywa woda naprawdę istnieje? Zapraszamy do artykułu!

W starożytności za żywą wodę uznawano napój zapewniający witalność i nadludzką siłę. Obecnie badanie wykazały, że żywa woda to nic innego jak woda alkaliczna cechująca się wysokim pH, która faktycznie posiada właściwości zdrowotne dla organizmu człowieka. Dzięki wysokiemu stężeniu jonów ujemnych wpływa ona bezpośrednio na tempo gojenia się ran, poprawia samopoczucie i przyspiesza procesy metaboliczne.

Wszystko ma swoje wady i zalety. Żywa woda nie powinna być jedyną formą nawadniania organizmu. Oczywiście jest doskonałym dodatkiem w codziennej diecie, jednak podstawę powinna stanowić woda o neutralnym pH dla organizmu.

Dystrybutory wody

Wodą zajmujemy się od lat. Wiemy, co to znaczy zdrowa i dobra woda. Wiemy, jak zapewnić najwyższą jakość i nielimitowane źródło wody. Jeżeli chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom stały dostęp do krystalicznej wody skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania WATERPOINT System

Chcesz sprawdzić, jak to działa?

Wypróbuj nasze urządzenia za darmo przez dwa tygodnie

Zadzwoń