Targi Biznes Expo 2017 - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Targi Biznes Expo 2017

Z życia firmy, czyli co ważnego ostatnio działo się w Grupie Liberta

W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Targach Biznes Expo 2017, które odbyły się w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie miało miejsce w nowocześnie urządzonym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w samym sercu aglomeracji śląskiej. Na targach pojawili się ludzie ze świata biznesu, inwestorzy, właściciele i kadra zarządzająca firmami z różnych branż, przedstawiciele instytucji publicznych, a także przedstawiciele sceny politycznej- minister Jarosław Gowin, prof. Jerzy Buzek.

Przez trzy dni prezentowaliśmy nasze dystrybutory filtrujące wodę i częstowaliśmy krystalicznie czystą wodą z katowickiej sieci wodociągowej. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, które być może w najbliższym czasie zaowocują współpracą. Chcieliśmy zaprezentować się z jak najlepszej strony, dlatego zadbaliśmy o wszelkie szczegóły i przygotowaliśmy mnóstwo ulotek, folderów zawierających informacje o naszym przedsiębiorstwie. Mieliśmy również okazję rozmawiać z pracownikami innych firm o sposobach dostarczenia i jakości spożywanej wody w miejscu pracy, podzielić się wiedzą na temat technik jej filtracji, czy stosowania nowych ekologicznych rozwiązań. Bardzo ucieszyła nas pozytywna atmosfera podczas całego przedsięwzięcia, chęć innych uczestników do rozmów oraz aprobata, jeśli chodzi o ochronę środowiska.

Z tym pozytywnym akcentem powróciliśmy do siedziby naszej firmy i przygotowujemy się do kolejnego eventu. Tym razem będziemy towarzyszyć Górnośląskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów na Targach Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia 2017 w Sosnowcu, na które również serdecznie Was zapraszamy. Do zobaczenia!

targi
Zadzwoń