Zatruci plastikiem - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Zatruci plastikiem

Jak często pijesz wodę w plastikowej butelce?
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/zastanawiałeś się nad tym, jaki wpływ na Twoje zdrowie może mieć przechowywanie napoju w plastiku?

Opublikowane w zeszłym tygodniu badania przeprowadzone przez francuskich specjalistów wykazały, że w 78% butelkach poddanych próbie wykryto obecność mikroplastiku, który ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.

Dystrybutory wody

To jeszcze nic! Ilość produkowanego plastiku z roku na rok coraz bardziej wzrasta, zanieczyszczając tym samym całą planetę i środowisko.

Masz na to wpływ!
Ograniczając spożycie wody w plastikowych opakowaniach przyczyniasz się zarówno do ochrony środowiska, jak i dbasz o zdrowie swoje i bliskich.

Bezbutlowe dystrybutory wody zostały zaprojektowane tak, aby zrobić to za Ciebie. Ze względu na innowacyjną technologię nie wymagają one baniaków z wodą regularnie dostarczanych do Twojej Firmy. Minimalizuje to całkowicie problem produkcji dużej ilości plastiku oraz ogranicza emisję spalin. Dodatkowo, woda oferowana przez dystrybutory jest najwyższej jakości oraz występuje w różnych wariantach (ciepła, zimna, w temperaturze pokojowej, gazowana). A to wszystko w jednym miejscu!

Brzmi dobrze? Wypróbuj nasze urządzenia za darmo przez 2 tygodnie!

Zadzwoń