Zalety wody dla ludzkiego organizmu - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Zalety wody dla ludzkiego organizmu

JAK WODA WPŁYWA NA NASZ ORGANIZM?

Czy wiedzieliście, że człowiek składa się w około 70% z wody? Jest ona kluczowym składnikiem naszego ciała i odpowiada za niezliczone procesy, które utrzymują nas przy życiu. Nie bez powodu już od starożytności jest uznawana za główny z czterech żywiołów, a badając zapiski kopalne naukowcy są pewni, iż kolebka życia takiego, jakie znamy, wywodzi się z głębin oceanów.

Woda to istotny składnik naszego ciała. Sprawność mięśniowa i umysłowa jest z niej bezpośrednio czerpana, w końcu 80% składu mózgu i mięśni, stanowi właśnie woda. Jest ona również odpowiedzialna za poprawne działanie procesów metabolicznych, wspomaganie usuwania produktów przemiany materii, oraz odpowiedni przebieg drogi składników odżywczych.

Dystrybutory wody

Nie należy także zapomnieć o wszelkich składnikach mineralnych zawartych w wodzie, istotnych dla naszego zdrowia. Sugerowane 2 litry wody dziennie nie muszą się brać stricte z picia wody. Płyn ten pobieramy również przez jedzenie w formie stałej, poprzez spalanie odpowiednich składników zawartych w strawie.

Jeśli kiedykolwiek czuliście, że macie problem z koncentracją, suchą skórą, bądź brakiem energii, waszą pierwszą myślą nie powinna być wizyta u lekarza, lecz sprawdzenie czy na pewno spożywacie minimalną zalecaną dawkę płynów na dzień. Prawidłowa ilość skonsumowanej wody znacząco wpłynie na wspomniane wcześniej objawy. Oczywiście pozytywnie.

Biorąc pod uwagę pęd życia codziennego, pamiętanie o poprawnym nawodnieniu może sprawić wielu z nas duży kłopot – to dzieje się tu i teraz w niezliczonych miejscach i jest problemem sporej liczby osób. Znaleźliśmy na to rozwiązanie. Dzięki dystrybutorom wody WATERPOINT System woda wysokiej jakości jest pod ręką zawsze, o każdej porze dnia i nocy. Masz ochotę na herbatę w ten zimowy czas? A może potrzebujesz orzeźwienia po treningu? To wszystko znajdziesz w jednym miejscu i to bez limitu!

Chcesz wypróbować nasze urządzenie? Zadzwoń do nas i skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego przez 2 tygodnie!

Zamów bezdotykowy dystrybutor wody do swojej Firmy już dzisiaj!

Zadzwoń