Zacznij oszczędzać! - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Zacznij oszczędzać!

Obecna sytuacja gospodarcza na świecie wymusza na przedsiębiorcach ograniczanie kosztów. Oszczędza już każdy. Właściciele firm kombinują, w jakich obszarach wydawać mniej, aby zyskać więcej, lub po prostu nie tracić.

A co jeśli powiemy Ci, że wiemy, jak oszczędzać?

Jako przedsiębiorca na pewno wiesz, że masz prawny obowiązek zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do wody pitnej. Prawdopodobnie korzystasz z regularnych dostaw, które nie tylko wiele kosztują, ale również wymagają stałej organizacji.

Zacznij oszczędzać!

Zmień to!

Urządzenia WATERPOINT System to bezbutlowe dystrybutory, które dzięki indywidualnie dostosowywanym filtrom serwują wodę najwyższej jakości w temperaturze zimnej, ciepłej, a nawet wodę gazowaną.

Co to oznacza?

Brak butli oznacza brak dostaw. Stałe źródło najwyższej jakości wody pitnej w Twojej Firmie. Nie musisz już marnować czasu i personelu. Zyskujesz, a nie tracisz.

A wiesz, co jest najlepsze?

Pomyśl, ile w dzisiejszych czasach jesteś w stanie kupić za 4 zł. Niewiele, prawda? No właśnie. Tym bardziej na pewno będziesz zaskoczony, jeśli przeczytasz to zdanie - NIELIMITOWANY DOSTĘP DO WODY PITNEJ KOSZTUJE JUŻ OD 3,45 ZŁ ZA DZIEŃ.

Niesamowite?

A jednak. Chcemy, abyś Ty i Twój biznes stale się rozwijał. Dodatkowo zależy nam na naszej planecie, więc robimy wszystko, aby zminimalizować ilość produkowanego plastiku i oszczędzać energię.

Brzmi dobrze?

Bardzo nas to cieszy. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak to działa, możesz wypróbować nasze urządzenie za darmo przez 2 tygodnie!

Brzmi dobrze? Wypróbuj nasze urządzenia za darmo przez 2 tygodnie!

Zadzwoń