Targi HORECA/ GASTROFOOD/ ENOEXPO - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Targi HORECA/ GASTROFOOD/ ENOEXPO

Za nami kolejne Targi, tym razem o zupełnie innym charakterze i tematyce.

Trwające 3 dni, od 15- 17 listopada Targi HORECA/ GASTROFOOD/ ENOEXPO były związane z branżą gastronomiczną i hotelarską, łączyły w sobie w zasadzie trzy części:

  • 25. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii,
  • 16. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii,
  • 15. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie.

W jednym miejscu, w wyjątkowym mieście, w Krakowie spotkali się Szefowie Kuchni, Cukiernicy, Bariści, Restauratorzy, najlepsi Sommelierzy i Producenci wina z całego świata. Można śmiało stwierdzić, że całe przedsięwzięcie było świetnie zorganizowane, zatroszczono się o wiele atrakcji, co przyciągało sporą ilość zwiedzających i ludzi z branży. Odbywały się pokazy, degustacje. Na stoiskach prezentowano artykuły spożywcze o wysokiej jakości, sprzęt i urządzenia gastronomiczne najnowszej technologii, w tym nasze dystrybutory do wody przeznaczone do obiektów gastronomicznych. My również mieliśmy się czym pochwalić, ponieważ do Krakowa zabraliśmy ze sobą najnowsze urządzenia, które pojawiły się w naszej ofercie (na zdjęciach poniżej).

Dystrybutor filtrujący wodę Standard GASTRO B

Dystrybutor filtrujący wodę Standard GASTRO B

Dystrybutor filtrujący wodę Standard GASTRO C

Dystrybutor filtrujący wodę Standard GASTRO C

Są to dystrybutory filtrujące wodę przeznaczone do punktów gastronomicznych, charakteryzują się wyjątkowo wysoką wydajnością i nowoczesnym designem. Ciekawy kształt, dotykowy panel lub podświetlane przyciski sprawiają, że urządzenia świetnie się prezentują i przyciągają wzrok. Sami oceńcie ;)

Całe wydarzenie okazało się ogromnym przedsięwzięciem i cieszymy się, że mieliśmy okazję w nim uczestniczyć. Wróciliśmy do naszej siedziby firmy z nowymi kontaktami oraz klientami, którzy czekają już na montaż urządzeń.

targi targi
Zadzwoń