Darmowa woda w kawiarniach i restauracjach - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Darmowa woda w kawiarniach i restauracjach - brzmi jak żart?

Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że coraz więcej lokali gastronomicznych w Polsce oferuje swoim klientom filtrowaną (i w tym mamy duuuuży udział) wodę kranową, za darmo! :)

Woda z kranu

Nad jakością wody kranowej pod kątem zdrowotnym czuwają Regionalne Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne. Dopuszczona do użytku jest w pełni bezpieczna do spożycia.

Przefiltrowana woda kranowa w niczym nie ustępuje wodzie butelkowej jeśli chodzi o walory smakowe. Stanowi za to ogromną korzyść dla środowiska naturalnego, gdyż nie przyczynia się do produkcji wszechobecnych opakowań z plastiku.

Z ekonomicznego punktu widzenia, podawanie filtrowanej wody kranowej to sama oszczędność! W Bielsku-Białej m3 wody to koszt około 7 zł brutto. Napełnienie szklanki, czy nawet litrowej karafki w tej sytuacji to kwoty groszowe. Ceny wody butelkowej o pojemności 0,2l zaczynają się od 4 zł. Klienci na pewno wezmą to pod uwagę przy wyborze lokalu na obiad.

Oprócz pieniędzy oszczędzamy także przestrzeń. Zamiast powierzchni do magazynowania wody butelkowej, wystarczy zamontować na blacie naszego lokalu elegancki dystrybutor lub nalewak kolumnowy. Same korzyści!

Listę lokali serwujących wodę kranową znajdziecie tutaj:
http://gdzie.pijewodezkranu.org/
A właścicieli zapraszamy do kontaktu!

WATERPOINT System - Twoje źródło czystej wody!

Zadzwoń