Dlaczego woda w Firmie jest taka ważna? - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Dlaczego woda w Firmie jest taka ważna?

Po pierwsze przepisy.

Zgodnie z przepisami BHP jako przedsiębiorca masz obowiązek zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do wody zdatnej do picia. Urządzenia WATERPOINT System zostały stworzone tak, aby osoby pracujące w Twojej firmie mogły korzystać z wody wysokiej jakości. Bezbutlowe dystrybutory dostarczają wodę ciepłą, zimną, w temperaturze pokojowej oraz gazowaną.

Po drugie wydajność.

Badania wskazują, że osoby, które regularnie nawadniają swój organizm, są bardziej wydajne w pracy niż te, które spożywają minimalną ilość wody w ciągu dnia. Zapewniając stały dostęp do wody swoim pracownikom wpływasz bezpośrednio na jakość wykonywanej przez nich pracy.

Po trzecie komfort.

Twoi pracownicy bardzo doceniają komfort pracy oraz atmosferę panującą w firmie. Dzięki urządzeniom WATERPOINT System masz możliwość zapewnienia im dużej wygody. Korzystając z bezbutlowych dystrybutorów zyskujesz wodę ciepłą (do kawy czy herbaty), zimną (na upalne dni), w temperaturze pokojowej (doskonałą na co dzień), czy gazowaną (dla fanów bąbelków). To bardzo ważne, aby dbać o samopoczucie innych. W końcu w pracy spełniają prawie połowę swojego dnia!

Dlaczego woda w Firmie jest taka ważna?
Dlaczego woda w Firmie jest taka ważna?

Wciąż nie jesteś przekonany/przekonana czy urządzenia WATERPOINT System sprawdzą się w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń