Woda w biurze, obowiązek pracodawcy - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Woda w biurze, obowiązek pracodawcy

Prowadzisz firmę? A czy wiesz, że woda dla pracowników to Twój obowiązek?

O tym, dlaczego woda jest nam potrzebna niezależnie od tego, co robimy, pisaliśmy już wielokrotnie. I choć biuro kojarzy się nam z kawą, to jednak woda jest numerem jeden, zwłaszcza, gdy na zewnątrz mamy upały.
Gdy temperatura w biurze przekracza 25 stopni Celsjusza, pracodawca ma obowiązek zapewnienia stałego dostępu do wody pitnej.

Kupujesz wodę dla pracowników?

Weź nasze urządzenie na dwutygodniowy BEZPŁATNY TEST i zobacz, jak obniżysz koszty prowadzenia firmy, a przy tym zagwarantujesz sobie wygodę.

Dystrybutory wody

Dlaczego musisz to zrobić?

Reguluje to Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 26 września 1997 roku. Określa przepisy bezpieczeństwa oraz higieny pracy, a paragraf 112 aktu prawnego mówi dokładnie: ,,Pracodawca jest obowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (...). Ilość, rodzaj i temperatura tych napojów powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników”. Kodeks pracy dokładnie reguluje, w jaki sposób należy zapewnić odpowiednią ilość wody pitnej, z uwzględnieniem pracy zmianowej.

Do tej pory stawialiście na wodę butelkową? Czas to zmienić Powodów jest wiele i możemy o nich mówić godzinami. Ale to, co najważniejsze dla Ciebie:

  • cena - jest zdecydowanie taniej (sprawdzisz to na dwutygodniowym teście),
  • jakość - woda z dystrybutorów WATERPOINT jest smaczna i całkowicie bezpieczna,
  • świeżość - niezawodne filtry gwarantują świeżość serwowanej wody.

To jeden z najtańszych sposobów zapewnienia pracownikom komfortu. Doceni go zarówno dział administracji, jak i produkcja. Nie zwlekaj z zamówieniem, gdyż zainteresowanie jest ogromne. Czas realizacji - szybki. Zadzwoń i omów szczegóły.

Dbaj o nawodnienie, bo jak wskazują badania, ma ono gigantyczny wpływ na wydajność pracy. W momencie, gdy woda jest łatwo dostępna, pracownicy są zadowoleni i pracują LEPIEJ! Co więcej, lubisz zimną wodę? Nie potrzebujesz chłodziarki. Nasze urządzenia podają wodę w temperaturze pokojowej, zimną, gorącą i nawet gazowaną.

Sprawdź nas!

Zadzwoń