Szybki poradnik jak oszczędzać - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Szybki poradnik jak oszczędzać

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, z pewnością odczułeś ostatnie zmiany w gospodarce na własnej skórze. Stale rosnące ceny w praktycznie każdym aspekcie życia prywatnego, jak i życia firmy, zawirowania na rynku pracy poprzedzone sytuacją wojenną, a jeszcze wcześniej pandemią COVID-9 jasno dały się we znaki. Prawdopodobnie zmusiło Cię to do zmiany podejścia, zoptymalizowania kosztów oraz zmiany funkcjonowania.
A co, jeżeli możemy Ci pomóc?

Jako właściciel firmy jesteś odpowiedzialny za wiele, między innymi za zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy. Dodatkowo masz prawny obowiązek dostarczyć im wodę pitną na czas pracy. To również wiąże się z obciążeniem finansowym spoczywającym na Twoich barkach.

To, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki. Bezbutlowe dystrybutory wody to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w przypadku firm w praktycznie każdej branży. Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej i odpowiednio dostosowanym filtrom zapewniasz sobie i swoim pracownikom nielimitowane źródło wody najwyższej jakości.

Dystrybutory wody

Co jest dla Ciebie najistotniejsze?

  • Urządzenia WATERPOINT System są energooszczędne, dzięki czemu OSZCZĘDZASZ.
  • Ceny dystrybutorów wody WATERPOINT System są stałe, niezależnie od zawirowań na rynku, dzięki czemu OSZCZĘDZASZ.
  • Ceny wynajmu dystrybutorów zaczynają się już od 3,45 zł za dzień, czyli mniej niż 2 butelki wody w opakowaniu plastikowym, dzięki czemu OSZCZĘDZASZ.
  • Bezbutlowość oznacza brak dostaw, brak procesu logistycznego, dzięki czemu OSZCZĘDZASZ.

A dodatkowo otrzymujesz regularne serwisowanie.

A co jest najlepsze?

To, że nie musisz wierzyć nam na słowo. Możesz przetestować urządzenie WATERPOINT System bezpłatnie przez okres 2 tygodni. I nie kryje się za tym żaden haczyk. Po prostu dzwonisz i masz. Spróbujemy?

Zamów bezdotykowy dystrybutor wody do swojej Firmy już dzisiaj!

Zadzwoń