Rozluźnienie z Waterpoint System - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Rozluźnienie z Waterpoint System

Maj przychodzi do nas z dobrymi wieściami! W jego trakcie dojdzie do zluzowania części obostrzeń covidowych, między innymi znów zaczną działać hotele czy też będzie możliwa większość aktywność towarzyska. I w tym momencie wchodzi Waterpoint System, cały na niebiesko, by jeszcze bardziej ułatwić ten powrót. Jak? Tłumaczymy!

Dzięki ponownemu zluzowaniu obostrzeń będzie można wybrać się na wypad z noclegiem w hotelu. Akurat wchodzimy w okres wiosenno-letnich wycieczek, co wielu z nas ucieszy. W końcu jesteśmy spragnieni wypraw: górskich, pieszych, rowerowych. A jeśli taka aktywność, to rzecz jasna potrzebna… woda do picia! Oczywiście, sklepy oferują wodę butelkowaną, ale jak doskonale wiemy, nie jest to obojętne dla Ziemi. Coraz większa produkcja śmieci nie sprzyja naszej planecie. Dlatego warto zaopatrzyć się w butelki i bidony wielokrotnego użytku, które można ciągle napełniać nową wodą i brać, gdzie akurat się udajemy. W Waterpoint System oferujemy szeroki wybór takich produktów. Mniejsze, większe, z różnymi wersjami zakrętek do wyboru.

z czego pić wodę

Teraz spójrzmy z drugiej strony. Jesteście właścicielami hotelu, który w końcu może ruszyć. By jak najlepiej móc się przygotować na przybycie gości – o których już przecież wiemy, że mają butelki na wodę od Waterpoint System – dobrze byłoby im dać możliwość napełniania ich. Czyli warto zainwestować w jeden z naszych dystrybutorów. A że wciąż wirus nas nie opuszcza i wciąż trzeba mieć na uwadze ograniczenia, warto zainwestować w te bezdotykowe. I w tym też możemy pomóc – sprawdźcie naszą ofertę!

z czego pić wodę

Wśród branż, które będą mogły bardziej się otworzyć, znajdzie się również gastronomia. To na pewno wleje trochę optymizmu do serc osób działających w niej. My zaś polecamy, co mogą wlać do szklanek turystów, którzy przybyli zwiedzać okolicę i zatrzymali się, by coś zjeść. Rzecz jasna - wodę, i to do tego kranówkę. Ale nie byle jaką, tylko przepuszczoną przez dystrybutory Waterpoint System. Dzięki temu stanie się smaczna, a do tego może być ciepła, zimna i gazowana. Ale, ale, to nie wszystko – przecież trzeba jakoś podać klientom tę wodę! I na to mamy rozwiązane – gustowne karafki, w różnych wymiarach i kształtach, z możliwością personalizacji pod firmę. To naprawdę coś, co wzbogaci Waszą ofert. Do tego oferujemy jeszcze firmowe szklanki. Chcecie poznać szczegóły? Są tutaj!

z czego pić wodę

A to tylko część tego, co możemy zaoferować. Chcecie więcej? Sprawdźcie nasz katalog!

Zadzwoń