Rozmowa z Przedsiębiorcą - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Jak sprawdza się urządzenie QUARRTZ w Firmie? Rozmowa z Przedsiębiorcą.

Pani Małgorzato, jak ocenia Pani wykorzystanie urządzenia QUARRTZ w swojej Firmie?

  • Od ponad 2 lat korzystam z Waszego urządzenia. To był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że w końcu nie muszę martwić się o to, żeby moi pracownicy mieli stały dostęp do wody, to po całym biurze przestali panoszyć się plastikowe butelki, a przy 10 etatach było ich codziennie naprawdę sporo.

Urządzenie QUARRTZ dostarcza wodę ciepłą i zimną, czy jest to dla Pani wystarczające?

  • Tak. Po konsultacji z zespołem wspólnie zdecydowaliśmy, że tego właśnie potrzebujemy. Kiedy ktoś ma ochotę na herbatę- korzysta z wody ciepłej. W upalne dni zimna woda jest genialnym rozwiązaniem. Nie chcieliśmy wody gazowanej, chociaż wiem, że taka możliwość znajduje się w Państwa ofercie, ponieważ nikt z nas jej nie lubi (śmiech).

Czy dystrybutor wody zajmuje dużo miejsca?

  • Wręcz przeciwnie. Po pierwsze jest bezbutlowy, więc nie ma wielkiego baniaka z wodą, którego stale trzeba wymieniać. To jest super. Po drugie samo urządzenie jest eleganckie, więc nie wymaga specjalnej zabudowy. Po trzecie dzięki QUARRTZ nie korzystamy z czajnika i nie kupujemy wody. Miejsca jest o wiele więcej.

Czy poleciłaby Pani rozwiązanie WATERPOINT System innym przedsiębiorcom?

  • Poleciłabym i regularnie polecam! To naprawdę jest genialne urządzenie. Mamy mniej plastiku, stały dostęp do wody, dostosowane filtry do naszych potrzeb, regularne serwisowanie i koszty abonamentu wliczam sobie w miesięczne koszty stałe. Z czystym sumieniem mówię TAK.

Bardzo serdecznie dziękujemy za rozmowę. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie trwała jeszcze przez wiele lat.

  • Na pewno! Bez was nie widzę już prowadzenia swojej Firmy (śmiech).

Dystrybutory wody - Quarrtz

Rozmowa z Przedsiębiorcą
Rozmowa z Przedsiębiorcą
Zadzwoń