Pokolenie Z - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Pokolenie Z

Rynek pracy się zmienia. I to jest fakt niezaprzeczalny. I dzieje się tak cyklicznie. Dlaczego? Bo zmienia się otoczenie biznesu, zmieniają się ludzie, zmieniają się trendy, powstają nowe technologie. Wraz ze zmianą ludzi na rynku pracy, zmienia się podejście do zarządzania i prowadzenia działalności gospodarczej. Z pewnością słyszeliście o pokoleniu x i y.

Pokolenie X to ludzie urodzeni w przedziale od 1965 r. do 1979 r. Pokoleniem y, zwanym Milenialsami nazywa się osoby, które urodziły się na przełomie lat 1980-1994 i obecnie próbują się odnaleźć na rynku pracy.

Pokolenie Z

Na uwagę zasługuje grupa generacji, która jest w wieku od 18-23 lat, czyli urodzeni ok 1995 roku. Zwani są pokoleniem z (zoomersi), generacją z lub pokoleniem C (od communicate). Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i czytasz ten artykuł, musisz wiedzieć, że prędzej, czy później doświadczysz kontaktu w relacjach zawodowych z reprezentantami tej grupy także. Czym się charakteryzują? To młodzi ludzie, którzy dorastali w świecie wszechobecnego internetu. To grupa ludzi nauczona i przyzwyczajona do cyklicznego otrzymywania bodźców z zewnątrz, które stymulują ich do działania. Przyzwyczajeni do natychmiastowych odpowiedzi i reakcji. Bo tego uczy sieć. Przeprowadzane badania i analizy wskazują, że ich oczekiwania dotyczące pracy, w większości, dotyczą atmosfery, braku nudy. Spodziewają się dostępu do nowoczesnych technologii i rozwiązań. Stawiają na jakość i standard, który jeżeli ich otacza, jest traktowany jako docenienie ich samych.

Co to oznacza dla pracodawcy? Oznacza to konieczność stwarzania odpowiednich warunków pracy w&nsbp;szerokim tego słowa znaczeniu. Komfort pracy jest jednym z warunków utrzymania stabilnej polityki kadrowej. Pomyślcie o smart rozwiązaniach w Waszych firmach. Bez nich, nazwijmy rzeczy po imieniu: przepłacamy, nie jesteśmy eco, stwarzamy wokół siebie wizerunek mało rozwojowego przedsiębiorcy, nie podnosimy standardu pracy, nie motywujemy pracowników. Rozwiązanie umożliwiające nieograniczony dostęp do czystej, smacznej, cieplej, zimnej i gazowanej wody w Twojej firmie, nie jest już w tej chwili rozwiązaniem z górnej półki. To podstawa, must have.

Bezbutlowe dystrybutory wody są nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem stosowanym z powodzeniem w mniejszych I większych firmach. Gwarantują nieograniczony dostęp do czystej wody o dużych walorach smakowych. Nowoczesne i ładne urządzenie podłączane jest do sieci wodociągowej. System specjalnych filtrów pozbawiaj wodę zanieczyszczeń. Dystrybutory wody oddają nam ją zimną (bez konieczności trzymania plastikowych butelek w lodówce), gorącą (bez konieczności używania czajnika do zaparzania kawy czy herbaty) i gazowaną. Jedno rozwiązanie i wiele korzyści.

Nie idźmy w „trącące myszką”, nieekologiczne, produkujące plastik i generujące koszty, rozwiązania. Postawmy na nowoczesność. Tego wymaga od nas: nasz budżet, nasze środowisko, nasze i naszych pracowników zdrowie, wizerunek naszej firmy i rynek pracy.

Zadzwoń