Pracodawco, pamiętaj o wodzie! - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Pracodawco, pamiętaj o wodzie!

Upragnione lato w pełni, niestety wraz z nim także upały, które z roku na rok, w wyniku ocieplającego się klimatu, stają się co raz bardziej uciążliwe.

Przypominamy! Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. 1996 r. nr 60 poz. 279 ze zm.) pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom dostęp do wody pitnej podczas upałów.

Komfort pracy i zapewnienie podstawowych potrzeb pracownikom to jednak nie tylko obowiązek. Odpowiednie nawodnienie organizmu to także wydajność i efektywność wykonywanych obowiązków, niezależnie od zajmowanego stanowiska, a co za tym idzie przyjazna atmosfera i prestiż firmy. Woda jest podstawowym dobrem, które pozwala na nawodnienie organizmu, zaspokojenie pragnienia i regulację temperatury ciała, co pozytywnie wpływa na zdrowie każdego z nas. Zapewniając pracownikom dostęp do wysokiej jakości wody, dbasz o ich zdrowie i podnosisz komfort ich pracy, a z dystrybutora korzystać mogą także Twoi klienci, którzy na pewno docenią innowacyjność oraz troskę o środowisko, jakie gwarantuje nasz system.

Proponujemy dystrybutory filtrujące wodę w różnych modelach, zależnie od preferencji: eleganckie i efektowne do biur, małe i kompaktowe do pomieszczeń socjalnych, a także ekonomiczne i praktyczne urządzenia do hal produkcyjnych. Koniec z pamiętaniem o dostawach i zamówieniach, magazynowaniu, a co gorsza nagrzewaniu lub zamarzaniu zapasów wody. WATERPOINT System to nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej i świeżej wody pitnej, w opcji gazowanej, gorącej, pokojowej lub zimnej – w sam raz na lato!

Tymczasem, jak radzić sobie z upałami poza miejscem pracy?

Dostawa wody

  • Pamiętajmy aby pić min. 2l wody dziennie, miejmy wodę zawsze przy sobie np. w bidonie.
  • Unikajmy miejsc nasłonecznionych, korzystajmy z kurtyn wodnych.
  • Ubierajmy się w jasne, przewiewne ubrania np. z lnu, nośmy nakrycia głowy.
  • Zwracajmy szczególną uwagę na dzieci i osoby starsze, w szczególności cierpiące z powodu chorób układu krążenia.
  • Dbajmy także o zwierzęta upewniając się, że podczas naszej nieobecności mają dostęp do wody i cienia.
  • Wystawiajmy miski z wodą w zacienione miejsca, dla ptaków i wolno-żyjących kotów, mogą okazać się one ratunkiem.

Razem damy radę! Nie czekaj na upały. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili!

WATERPOINT System - Twoje źródło czystej wody!

Zadzwoń