Noworoczne oszczędności - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Noworoczne oszczędności

Wśród najczęściej spotykanych postanowień noworocznych znajdują się między innymi: zmiana nawyków żywieniowych, prowadzenie zdrowego trybu życia czy planowanie oszczędności. Nasza idea i oferta łączą w sobie wszystkie te elementy.

Jeżeli masz zatem w planie racjonalnie gospodarowanie budżetem, mamy dla Ciebie rozwiązanie, jak ograniczyć wydatki, zarówno w domu, jak i w firmie.

Poszukaj punktów, które są dla Ciebie uciążliwe. Dla nas zawsze były to wyprawy po zgrzewki wody. Nie dość, że specjalnie jedziesz do sklepu, to zupełnie przy okazji Twój koszyk wypełnia się zupełnie zbędnymi drobiazgami. Jak już miniesz linię kasy, to masz bezpłatną gimnastykę, przerzucając wodę do samochodu. Siłowni ciąg dalszy następuje, gdy dojedziesz do punktu docelowego. Rozładunek i odliczanie do hasła, które zawsze pada w najmniej oczekiwanym momencie „jest jeszcze woda?”.

Po czasie masz wrażenie, że ta rozrywka nie bardzo Ci się podoba, a przy tym generuje szereg kosztów dodatkowych, a przy tym tonę śmieci.

W takim razie planujemy. Weź kartkę, ołówek i znajdź parę minut dla siebie. Zapisz plusy i minusy sytuacji, w jakiej teraz się znajdujesz. Po drugiej stronie kartki wypisz, jak chcesz, aby było.

noworocze oszczędności

Kieruj się poprawą Twojej sytuacji finansowej oraz zdrowotnej. Stały dostęp do wody pitnej sprawia, że zdecydowanie łatwiej jest nam częściej sięgać po szklankę wody. Policz tym samym, ile godzin udało Ci się zaoszczędzić w momencie, gdy nie musisz już nigdy więcej tracić czasu na zakupach. Co z nimi zrobisz? Przeznacz je na swoje przyjemności i pasje.

WATERPOINT System to rozwiązanie dla tych, którzy cenią wygodne i oszczędne rozwiązania. Jak? Poznaj bezbutlowe systemy filtrujące wodę, które oczyszczają ją tuż przed podaniem, gwarantując wysokie walory smakowe. Podłączane są do sieci wodociągowej, dzięki czemu całkowicie rezygnujesz z plastikowych, toksycznych butelek.

Główne zalety:

  • OSZCZĘDNOŚĆ – pijesz wodę bez ograniczeń w nieporównywalnie niższej cenie,
  • WYGODA – instalacja jest bezinwazyjna, a wiele urządzeń w ofercie pozwala na dobranie go tak, by spełniał oczekiwania Klienta,
  • BEZPIECZEŃSTWO – doskonałe parametry wody, która nadaje się do spożycia nawet przez niemowlęta,
  • EKOLOGIA – bez plastikowych śmieci, bez dojazdów do sklepów!

Wielu z Was pyta, czy woda z wodociągów nadaje się do spożycia? Jej skład możesz sprawdzić na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Wodociągowego, które dostarcza ją do Twojego kranu. Okazuje się, że konieczność spełniania szeregu wymogów względem UE sprawia, że woda ta jest naprawdę czysta, a jej jakość jest wysoka sama w sobie. Aby była bezpieczna, należy chronić się przed zakażaniem wtórnym, które następuje zwykle na etapie transportu do punktu poboru. Odpowiednie filtry, jakie zastosowaliśmy w naszych urządzeniach, pozbawiają wodę odpadów po uzdatnianiu, likwidują nieprzyjemne zapachy i sprawiają, że woda, którą nalewasz do szklanki, jest po prostu pyszna.

Postanowienia są po to, aby się ich trzymać. Co musisz zrobić? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak tanią możesz mieć wodę pitną w domu u w biurze.

Zadzwoń