NiezaWODNE postanowienia noworoczne - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

NiezaWODNE postanowienia noworoczne

Nowy rok dla wielu osób wiążę się z corocznymi postanowieniami. W tym roku zmienię pracę, zacznę więcej zarabiać i nawet znajdę czas na treningi na siłowni, by zadbać o dobrą sylwetkę. Ale czy wiecie, że tylko około 8% z postanowień dochodzi do skutku? Dlaczego…

Wypoczęci po Świątecznej przerwie od codziennych obowiązków i pracy, jesteśmy pozornie naładowani pozytywną energią i werwą, stąd łatwiej nam do zmian. Gdy jednak noworoczno- świąteczny czas dobiega końca i wracamy do codziennych obowiązków i szarej rzeczywistości, tracimy całą werwę. Nie ma co ukrywać, w codziennym życiu brakuje nam wytrwałości i silnej woli, a magiczna zmiana daty w kalendarzu nie sprawi, że nagle zmienimy całe nasze życie.

NiezaWODNE postanowienia noworoczne

Pamiętajmy, że każdy nowy dzień jest idealny na wprowadzenie zmian w naszym życiu, by stać się lepszym człowiekiem lub zmienić małe rytuały na zdrowsze, lub sprzyjające naszemu dalszemu rozwojowi. A co to ma wszystko wspólnego z wodą? Otóż więcej niż się nam wydaje. Takie małe aspekty jak pozornie woda mogą pomóc Wam w postanowieniach. Zamiast trzeciej kawy w ciągu dnia, wypijcie 2 szklanki wody, zobaczycie, Wasza skóra Wam za to podziękuje. Marzy Wam się piękna, zdrowa sylwetka bez cellulitu? Wprowadzenie do swojego dnia wystarczającej ilości wody idealnie wspomoże proces redukcji ciała. W końcu sylwetkę buduje się w 70% z diety, a tylko 30% to treningi.

NiezaWODNE postanowienia noworoczne

Tak samo wszelkie bóle głowy, zmęczenie lub podenerwowanie. To może być oznaka odwodnienia. Taki mały aspekt jak codzienna dawka wody, może nam pomóc w walce z zimową chandrą i złym samopoczuciem. Niech to będzie Wasze postanowienie i pilnujcie, aby w ciągu dnia wypić przynajmniej 2 litry wody. Przy trudnościach z piciem czystej wody, dodajcie plasterek cytryny lub mięty i zobaczycie, że znacznie łatwiejsze będzie trwanie w tym postanowieniu. A z tygodnia na tydzień zaobserwujecie u siebie lepsze samopoczucie, co za tym idzie Wasze plany na rok 2022 będzie Wam łatwiej zrealizować. Z lepszym samopoczuciem nabierzecie więcej motywacji do dalszych działań. Małe kroki, też Was zbliżą o celu. Powodzenia!

NiezaWODNE postanowienia noworoczne

Zadzwoń