Nie samą wodą człowiek żyje! - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Nie samą wodą człowiek żyje!

Woda to podstawa naszego codziennego życia i prawidłowego funkcjonowania, jednak nie musi nam się ona kojarzyć tylko z przezroczystą substancją o neutralnym smaku.

Choć ze względów zdrowotnych, wodę najlepiej spożywać w czystej postaci, by proces filtracji i oczyszczania organizmu był najefektywniejszy, to stanowi ona także bazę do przygotowania wielu równie zdrowych i atrakcyjnych napojów, na bazie owoców i naturalnych soków. Przykładem takiego połączenia może być znana od wieków i lubiana przez wszystkich lemoniada. Miejscem, które świetnie łączy w ten sposób przyjemne z pożytecznym jest Park Trampolin Parabola w Czechowicach - Dziedzicach. Wypijemy tam nie tylko świeżą i smaczną wodę w czystej postaci, serwowaną z naszego dystrybutora Premium Mini 20, ale także pyszną lemoniadę przygotowywaną na miejscu, właśnie na bazie świeżo wyciskanych, naturalnych ekstraktów z owoców. Do tego aromatyczna kawa, naleśniki, ciasta, wszystko świeże i apetyczne!

Dostawa wody

Dostawa wody

Dostawa wody

Wspaniałe przekąski w bistro to jednak nie jedyna atrakcja tego miejsca. Głównym założeniem Parku Trampolin Parabola jest świetna zabawa w oparciu o ruch i aktywność fizyczną, na mierzącej ponad 1500 m2 arenie oferującej najróżniejsze atrakcje z zakresu: lotów, skakania i miękkiego lądowania. Świetne miejsce dla dzieci i dla dorosłych, stworzone w myśl powiedzenia „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zorganizujecie tam zarówno oryginalne przyjęcie urodzinowe jak i imprezę firmową, umilicie czas rodzinie i znajomym w deszczowy dzień, sami zażyjecie trochę sportu lub po prostu wyskaczecie stres po ciężkim dniu w pracy. A dla ugaszenia pragnienia pyszna lemoniada lub woda z naszego dystrybutora, na zdrowie!

Dostawa wody

Dostawa wody

Dostawa wody

Takie miejsca, które pokazują, że ruch może być przyjemny, a woda kolorowa i atrakcyjna, to właściwy kierunek, gdy chcemy uczyć dzieci dobrych nawyków. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym świecie, gdzie z każdej strony bombardują nas ubarwione od cukru reklamy. A skoro już o dzieciach mowa, poniżej kilka wskazówek jak zachęcić je do gaszenia pragnienia w zdrowy sposób:

 • przyzwyczajaj dziecko do picia wody od małego, zadziałasz dzięki temu profilaktycznie na wiele chorób.
 • wodę podawaj z wkrojonymi do środka kolorowymi owocami, cytryną, listkiem mięty itp. przydatne będą również kolorowe szklanki, kubeczki i papierowe słomki.
 • miej zawsze przy sobie porcję świeżej, orzeźwiającej wody, najlepiej w bidonie, zadbaj o własny bidon także dla malucha.
 • dawaj dobry przykład i sam wybieraj wodę do picia.
 • pokaż dziecku, że woda nie musi być nudna – przygotujcie razem lemoniadę!

Na zachętę podajemy sprawdzony przepis:

 • 1,5-2l wody filtrowanej (najlepiej z dystrybutora Waterpoint)
 • 4 cytryny
 • ok 1-2 łyżek świeżo startego imbiru
 • 2 łyżki brązowego cukru
 • 2 łyżki miodu
 • liście świeżej mięty (polecamy zasadzić własną w doniczce).

Cukier zalewamy wrzątkiem i mieszamy do rozpuszczenia. Cytryny wyciskamy do dzbanka z wodą, dodajemy imbir, miód i roztwór z cukru, mieszamy. Dorzucamy plasterki cytryny i liście świeżej mięty dla ozdoby, a podczas upałów także kostki lodu. Smacznego!

prepis na lemoniadę

lemoniada przepis

lemoniada

WATERPOINT System - Twoje źródło czystej wody!

Zadzwoń