Wspieramy sport - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Wspieramy sport - Mistrzostwa Polski w Skokach na Trampolinie

Ideą powstania WATERPOINT System było wdrażanie i rozpowszechnianie rozwiązań, które pozwalają na budowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych wśród ludzi. Wszyscy wiemy, że woda jest nam niezbędna do życia i to właśnie dzięki niej mamy kreatywne pomysły, szybko się uczymy i możemy rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Ma to szczególne znaczenie dla sportu ponieważ sukcesy i wyniki są napędzane również przez wodę!

Jest nam niezwykle miło i czujemy ogromny powód do dumy, że możemy być partnerem rozwoju dzieci i młodzieży, którzy realizują swoje sportowe marzenia, biorą udział w Mistrzostwach, takich jak te, które już niedługo będą miały miejsce na podbeskidziu.

W dniach 15-16 października w Wilkowicach na Hali GOSiR, przy ul. Szkolnej 8a odbędzie się kolejna edycja MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W SKOKACH NA TRAMPOLINIE, ŚCIEŻCE ORAZ PMT.

Mistrzostwa Polski w Skokach na Trampolinie

Po raz kolejny mamy przyjemność być sponsorem tego sportowego wydarzenia

Dzięki bezbutlowym dystrybutorom WATERPOINT System zapewniamy nieograniczony dostęp do wody dla wszystkich zawodników i uczestników wydarzenia.

Dodatkowo, chcąc uhonorować zwycięzców jesteśmy jednym z fundatorów nagród głównych.

Sport i woda to jedność!

Prowadzisz firmę. Jesteś rodzicem. Jesteś człowiekiem. Więc zdajesz sobie sprawę, że nieograniczone źródło krystalicznie czystej wody do picia stanowi dla Ciebie nie tylko wsparcie ale i podstawę realizacji i rozwoju. Przekłuj tę wiedzę na korzyści i już dziś porozmawiaj z naszym specjalistą, który doradzi Ci, jak wdrożyć rozwiązania WATERPOINT System w Twoim otoczeniu i obniżyć koszty codzienności.

Wypróbuj nasze urządzenia za darmo przez 2 tygodnie!

Zadzwoń