Ile kosztują bezbutlowe dystrybutory wody? - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Ile kosztują bezbutlowe dystrybutory wody?

Bezbutlowe dystrybutory wody nie muszą być drogie. Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego produktu lub elementu wyposażenia, koszty będą się różnić w zależności od specyfikacji, funkcji i możliwości. Ale jeśli chcesz po prostu zacząć od dystrybutora wody, który zapewnia świeżą, smaczną wodę do picia, możesz wynająć lub kupić takie urządzenie.

Ile kosztują bezbutlowe dystrybutory wody?

WYNAJEM BEZBUTLOWYCH DYSTRYBUTORÓW WODY

Koszt wynajmu naszego dystrybutora filtrującego wodę może wynosić zaledwie 1,90 zł za dobę.

Musisz jednak zastanowić się, jakie funkcje są dla Ciebie ważne. W naszej ofercie znajdziesz dystrybutory o różnym wyglądzie, kształcie i rozmiarze, które dają wodę schłodzoną, o temperaturze pokojowej, gorącą i gazowaną.

Butlowe dystrybutory wody wymagają napełnienia i wymiany butli, podczas gdy bezbutlowe dystrybutory wody zasilane z sieci są podłączane bezpośrednio do źródła wody wodociągowej i nie musisz kupować żadnych butelek z wodą.

ZAKUP BEZBUTLOWEGO DYSTRYBUTORA WODY

Koszt zakupu bezbutlowego dystrybutora wody różni się również w zależności od rodzaju urządzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana zakupem – napisz do naszego konsultanta na maila zapytania@grupaliberta.pl. Możesz również do nas zadzwonić – tel. (33) 845 90 83 (od poniedziałku do piątku, od 800 do 1600) lub napisać na Facebooku: facebook.com/Waterpoint o każdej porze.

Nasz konsultant doradzi, jakie urządzenie najlepiej będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wynająć, czy zakupić dystrybutor, korzyści płynące z picia lepszej jakości filtrowanej wody są nieocenione dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

DLACZEGO WYNAJEM JEST LEPSZYM ROZWIĄZANIEM?

Już od 1,90 dziennie wypożyczenie dystrybutora wody to bardzo wygodna opcja. Wystarczy podłączyć urządzenie do zwykłego gniazdka elektrycznego i możesz cieszyć się nieograniczonym źródłem czystej wody, której nie zabraknie w momencie, kiedy najbardziej będzie Ci potrzebna.

Zaletą urządzeń bezbutlowych zdecydowanie jest to, że po zainstalowaniu płacisz tylko za jego wynajem - nie jest potrzebna woda butelkowana.

W WATERPOINT System zapewniamy montaż dla naszych Klientów, którzy wynajmują bezbutlowy dystrybutory wody. Najpierw skonsultujemy się z Tobą, aby upewnić się, że masz odpowiedni dopływ wody. Po potwierdzeniu zarekomendujemy najlepsze urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb (np. w zależności od wielkości firmy, biura, ilość osób i rodzaju wody).

Ofertę dla firm, urzędów, gastronomii, klubów fitness, przedszkoli, szkół i uczelni oraz gospodarstw domowych znajdziesz na naszej stronie.

Zadzwoń