Dziękujemy za zaufanie! - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Dziękujemy za zaufanie!

Ostatni miesiąc upłynął nam pod znakiem wielu ciekawych spotkań oraz lokalnych inicjatyw, które mieliśmy przyjemność wspierać. Zostaliśmy jednym ze sponsorów Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek VOLLEY CUP, który odbył się 1 czerwca w Bielsku-Białej. Sport jest wspaniałym elementem życia społecznego, który łączy rywalizację z pasją i zbliża do siebie ludzi. Jesteśmy dumni, że mogliśmy w pewien sposób wesprzeć tych młodych sportowców. Mamy nadzieję, że sprezentowane przez nas bidony i ekotorby, będą stałym elementem ich treningów, przypominając o ciągłym dopingu z naszej strony!

Dostawa wody

Dostawa wody

Skoro już o ekotorbach mowa, to musimy wspomnieć tutaj o firmie SEWA z Bielska-Białej, z którą nawiązaliśmy współpracę i którą z pewnością możemy polecić także Wam. Od czerwca mamy przyjemność rozdawać klientom nasze ekotorby wykonane w 100% z bawełny. Mamy nadzieję, że z powodzeniem zastąpią im plastikowe reklamówki, sami również korzystamy z nich na co dzień. Nasze logo, które widzicie na torbach, wyhaftowane zostało za pomocą nowoczesnej technologii haftu komputerowego właśnie przez firmę SEWA. Choć na co dzień staramy się zarówno myśleć jak i działać globalnie, to cieszy nas fakt, że lokalnie również możemy liczyć na miłą i profesjonalną współpracę.

Dostawa wody

7 czerwca mogliście nas spotkać na Kongresie "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie 4.0” zorganizowanym przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była innowacyjność w biznesie. Smart City, nowoczesny przemysł 4.0, elektromobilność, automatyka i robotyka w procesie produkcji, bezpieczeństwo przemysłowe czy nowoczesne rozwiązania e-commerce – to zagadnienia, które mieliśmy okazję zgłębiać na licznych panelach tematycznych. Jednocześnie mogliśmy zaprezentować wdrażane przez nas innowacje jakimi niewątpliwie jest nowa jakość w dostarczaniu wody pitnej dla firm, instytucji publicznych, czy restauracji, w oparciu o bezbutlowe dystrybutory filtrujące oraz proekologiczne produkty. One też, będąc w temacie, mogły powstać właśnie dzięki nieustającemu rozwojowi najnowszych technologii.

Dostawa wody

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

WATERPOINT System - Twoje źródło czystej wody!

Zadzwoń