Dystrybutory wody dla szkół i przedszkoli - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Dystrybutory wody dla szkół i przedszkoli

Posiadanie dystrybutorów wody w szkołach i przedszkolach to coraz powszechniejsze rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści zarówno dla uczniów, jak i dla pracowników. Woda pitna z dystrybutora to nie tylko kwestia higieny, ale również wygody i ekonomii.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli powinni zastanowić się nad zainwestowaniem w dystrybutory wody z kilku powodów:

Łatwy dostęp do wody pitnej

Dzięki dystrybutorom wody uczniowie i pracownicy mają łatwy dostęp do świeżej i czystej wody pitnej. Woda z dystrybutora jest zawsze chłodna i gotowa do spożycia, co ułatwia dostęp do niej w czasie przerw i zajęć.

Higiena

Korzystanie z dystrybutorów wody zamiast plastikowych butelek zmniejsza ryzyko przenoszenia chorób i bakterii. Butelki wielokrotnego użytku są łatwe do utrzymania w czystości i można je regularnie dezynfekować.

Oszczędność kosztów

Korzystanie z dystrybutorów wody to również oszczędność kosztów. Zakup butelek wody mineralnej może być kosztowny, szczególnie jeśli szkoła ma dużą liczbę uczniów i pracowników. Dystrybutory wody to jednorazowy koszt inwestycji, a regularna wymiana filtrów to znacznie mniejszy koszt niż zakup butelek wody.

Korzyści dla środowiska

Woda z dystrybutora jest przechowywana w butelkach wielokrotnego użytku, co oznacza, że zmniejsza się ilość odpadów tworzonych przez plastikowe butelki jednorazowego użytku. To ważne dla środowiska i daje dobry przykład młodym ludziom, którzy uczą się dbać o planetę.

Zdrowie

Picie odpowiedniej ilości wody jest ważne dla zdrowia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Woda pitna z dystrybutora jest zawsze świeża i czysta, co zapewnia lepsze nawodnienie organizmu i wpływa pozytywnie na zdrowie.

Podsumowując, dystrybutor wody to doskonałe rozwiązanie dla placówek oświatowych, które dbają o zdrowie swoich uczniów i pracowników. Dostarczanie świeżej i czystej wody pitnej to nie tylko kwestia higieny, ale również wygody i ekonomii. Dyrektorzy szkół i przedszkoli powinni zdecydować się na dystrybutory wody, które przyniosą wiele korzyści zarówno dla szkoły, jak i dla środowiska.

Chcesz zobaczyć, które dystrybutory wody dedykowane są dla szkół i przedszkoli? Zobacz tutaj: waterpointsystem.pl/woda-w-szkole

szkoły
Zadzwoń