Czy wiesz, jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie dystrybutorów WATERPOINT System w Firmie? - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Czy wiesz, jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie dystrybutorów WATERPOINT System w Firmie?

Zadbasz o zdrowie swoje i pracowników

Zapewniając regularny dostęp do wody, nie tylko postępujesz zgodnie z przepisami BHP, ale również dbasz o zdrowie swoje i swoich pracowników. Nawet się nie zorientujesz, a wypijesz dzienne minimum zapotrzebowania Twojego organizmu na wodę.

Będziesz miał wszystko pod ręką

Bezbutlowe dystrybutory wody WATERPOINT System dają możliwość korzystania z wody ciepłej, zimnej, w temperaturze pokojowej oraz gazowanej. Masz ochotę na herbatę? Ciepła woda pod ręką! Potrzebujesz orzeźwienia? Zimny napój gotowy!

Dobrze zagospodarujesz przestrzeń

Urządzenia WATERPOINT System zajmują bardzo mało miejsca, a przy tym, dzięki swojemu designowi, są bardzo eleganckie i dopasowują się do aranżacji wnętrza. To zdecydowanie lepsze, niż kilkanaście plastikowych butelek na biurkach!

Będziesz ECO

Korzystając z bezbutylowych dystrybutorów wody, minimalizujesz ilość wytwarzanego plastiku, a tym samym przyczyniasz się do ochrony środowiska. Co więcej, wszystkie urządzenia WATERPOINT System są energooszczędne!

Zredukujesz koszty

Miesięczna dzierżawa urządzenia może zostać wliczona w koszty stałe, nie obciążając Twojego budżetu. Dodatkowo ceny abonamentu rozpoczynają się już od 1,90 zł za dzień. (To mniej niż butelka wody!)

Ograniczysz ilość dostaw

Regularne składanie zamówień już Cię nie dotyczy. Dzięki systemowi WATERPOINT dostosowanemu do Twoich potrzeb wodę masz zawsze pod ręką, a o okresowej sanityzacji powiadomimy Cię telefonicznie, ustalimy termin i przyślemy naszego specjalistę.

Czy wiesz, jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie dystrybutorów WATERPOINT System w Firmie?
Czy wiesz, jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie dystrybutorów WATERPOINT System w Firmie?

Chcesz zobaczyć, czy to rozwiązanie sprawdzi się w Twojej Firmie? Wypróbuj za darmo przez dwa tygodnie!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń