Dostawa wody, serwis i nowe trendy - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Dostawa wody, serwis i nowe trendy

Sektor usługowy, bez względu na branżę, wymaga ciągłego dostosowywania się do potrzeb Klientów. Nie bez znaczenia jest także rozwój technologii, który zmusza nas nie tylko do śledzenia nowych trendów, ale także do podążania za nimi. Potrzeby naszych Klientów, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych oraz nowe rozwiązania, stanowią dla nas punkt wyjścia. Pojawiają się nowe urządzenia, filtry, dodatkowy osprzęt i przeróżne ulepszenia, a my nie możemy zostać w tyle!

Waterpoint System bazuje właśnie na nowoczesnych rozwiązaniach i relacjach z Klientami. Dzięki temu współczynnik retencji (czyli tych Klientów, którzy przedłużają na kolejny czas umowę z nami) stanowi 96 %. To nas cieszy i napędza do działania.

Dostawa wody

W obecnych czasach niemal na każdy produkt, czy usługę musi być swego rodzaju moda, trend. Nie dyskutujemy z tym, ale – i tu musimy przyznać, że mocno nas to cieszy – nasza usługa odpowiada na podstawową potrzebę człowieka. Nie oznacza to, że się nie rozwijamy, nie śledzimy nowych trenów i rozwiązań. Jest przeciwnie, tym bardziej, że sprzyja nam w tym szereg regulacji prawnych, które wpływają na wymogi i potrzeby społeczeństwa. Przykładem może tu być ograniczenie plastikowych opakowań jednokrotnego użytku. Regulacja ta wymusza między innymi zamianę wody butelkowanej w plastikowych opakowaniach na inny system jej dostarczania. Dzięki temu pojawia się potrzeba zamiany wody butelkowanej na dystrybutory wody. Duże poruszenie w kwestii bisfenolu A również spowodowało poszukiwania nowszej technologii, gdzie bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę zastąpiły dystrybutory na butle galonowe.

Tego typu nowoczesne dystrybutory jak Waterpoint System są podłączane do sieci wodociągowej. Woda jest filtrowana, dzięki czemu uzyskujemy gwarancję bezpieczeństwa oraz polepszone walory smakowe wody, a użytkownik ma do niej nieograniczony dostęp.

Nasze bezbutlowe dystrybutory instalujemy w różnych częściach Polski, u rożnych odbiorców i w różnych miejscach, które niejednokrotnie bywają trudnodostępne. Wśród jednostek współpracujących z nami znajdują się instytucje administracji publicznej, szpitale, szkoły, lokale gastronomiczne, przedsiębiorstwa i domy prywatne. Wybór naszych urządzeń jest na tyle szeroki, że pasują one, nie tylko pod kątem technicznym, ale także dekoratorskim do nowoczesnych biur, hal produkcyjnych, czy pięknych wnętrz domowych. W tym ostatnim przypadku, dystrybutor montowany jest podkranowo w dyskretny i subtelny sposób.

Klient często dokładnie wskazuje, gdzie ma stać dystrybutor, a my planujemy to, jak go zainstalować, aby kable, wężyki i inne elementy nie sprawiały zagrożenia i nie przeszkadzały w żaden sposób. Nasi serwisanci są przeszkoleni i znają wiele technik, pozwalających schować i zabezpieczyć elementy instalacji dystrybutorów.

Jesteśmy na rynku już 7 lat. Jest to czas na tyle długi, aby móc mówić o sobie, że specjalizujemy się w tym, co robimy. Sprawdziliśmy praktycznie wszystkie dostępne na rynku urządzenia filtrujące, czy same filtry i zaręczamy, że oferujemy Klientom te, które uznaliśmy za najlepsze i najbezpieczniejsze. My, nasze rodziny, nasi znajomi korzystają z Waterpoint System, bo ufamy naszej wiedzy i doświadczeniu, którym chcemy się dzielić z Państwem.

Zadzwoń