Dlaczego warto? - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Dlaczego warto?

Montaż bezbutlowych dystrybutorów wody niesie za sobą szereg korzyści. Właśnie dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na nie w swoich firmach.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązanie WATERPOINT System?

Wygoda - montaż WATERPOINT System sprawia, że otrzymujesz nieograniczony dostęp do wody bez konieczności wymiany butli. Nie musisz też wydzielać odrębnego pomieszczenia na przechowywanie butelek. Tym samym znika problem z utylizacją plastikowych opakowań. Urządzenie działa zawsze, gdy jest podłączone do miejskiej sieci wodociągowej i gniazdka elektrycznego. W naszej ofercie znajdziesz dystrybutory o różnym wyglądzie, kształcie i rozmiarze, które dają wodę schłodzoną, o temperaturze pokojowej, gorącą i gazowaną. W WATERPOINT System zapewniamy montaż dla naszych Klientów, którzy wynajmują bezbutlowy dystrybutory wody. Najpierw konsultujemy się z Tobą, aby upewnić się, że masz odpowiedni dopływ wody. Po potwierdzeniu rekomendujemy najlepsze urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

bezbutlowe dystrybutory wody

Proekologiczna postawa - coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z wpływu plastikowych odpadów na środowisko naturalne. Dzięki zmianie codziennych nawyków każdy z nas może przyczynić się do redukcji sztucznych odpadów. Bezbutlowe dystrybutory WATERPOINT Systen pomagają w ograniczeniu wykorzystania dużej ilości plastikowych opakowań jednorazowych. Propagujemy zdrowe nawyki nie tylko wśród dorosłych, ale też u najmłodszych, udostępniając dystrybutory w szkołach, klubach sportowych i przychodniach. Przypominamy, że organizm człowieka do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wody.

bezbutlowe dystrybutory wody

Oszczędność - koszt wynajmu naszego dystrybutora filtrującego wodę może wynosić zaledwie 1,90 zł za dobę. Butlowe dystrybutory wody wymagają napełnienia i wymiany butli, podczas gdy bezbutlowe dystrybutory wody zasilane z sieci są podłączane bezpośrednio do źródła wody wodociągowej, bez konieczności kupowania butelek z wodą.

Podniesienie wydjaności w firmie - jednym z ważniejszych aspektów w obszarze działań zawodowych jest bez wątpienia motywacja pracowników. W momencie, kiedy jej nie ma, ucierpieć może ich produktywność i kreatywność. Warto więc zadbać o odpowiednie warunki pracy. Montując bezbutlowy dystrybutor wody, zapewniasz odpowiedni poziomu nawodnienia pracowników, przekładający się na zwiększenie efektywności pracy.

bezbutlowe dystrybutory wody

Bezpieczeństwo - WATERPOINT System opiera się na zasadzie POU (Point of Use), czyli filtracji i przygotowania wody do picia w miejscu jej użycia, co minimalizuje ryzyko wtórnego zanieczyszczenia, daje poczucie świeżości i dobrego smaku. Wysokiej jakości filtry nie naruszają obecnej w wodzie naturalnej kompozycji minerałów. Naszym Klientom zapewniamy również bezpłatną sanityzację i pełny serwis urządzeń wraz z wymianą filtrów co 6 miesięcy.

Zadzwoń