Jesteśmy już w Czechach, na Węgrzech i Słowacji. - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Jesteśmy już w Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

Od początku funkcjonowania naszej firmy wiedzieliśmy, że będziemy nastawieni na rozwój. Częścią naszej strategii jest dotarcie z oferowanymi przez nas produktami do społeczności nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.
Meldujemy, że z powodzeniem wypełniamy te założenia i podpisaliśmy umowę o współpracy na rynkach: czeskim, słowackim oraz węgierskim z firmą AG Foods AS w Czechach.

Jesteśmy już w Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

To dla nas ogromny powód do dumy, ponieważ jesteśmy pewni jakości dystrybutorów wody, jakie oferujemy oraz odpowiedzialności, jaką wspólnie bierzemy za środowisko, w którym żyjemy. Bez względu na narodowość. Bez względu na poziom wykształcenia czy płeć. Wobec przyrody jesteśmy równi. Musimy się nauczyć mądrze korzystać z jej zasobów i z szacunkiem nimi gospodarować.
Ograniczenie produkcji i zużycia plastiku jest jednym z najważniejszych elementów, jakie można wprowadzić w codzienne życie, aby realnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.

Wodę pijemy wszyscy. Ciepłą, zimną, gazowaną, jaką lubisz. Ale towarzyszy nam codziennie.
To mądre, by zadbać o jej komfortową dystrybucję.
Zachęcamy do skorzystania z oferty bezbutlowych dystrybutorów wody WATERPOINT System, które (gwarantujemy) staną się Twoim ulubionym źródłem smacznej wody pitnej. W domu, w biurze, na siłowni.
Nauczeni doświadczeniem pandemii, oferujemy również bezdotykowe urządzenia, przez co dostarczanie wody jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Raz jeszcze dziękujemy naszym zagranicznym Partnerom za zaufanie.
9 czerwca handlowcy odbyli wartościowe szkolenie, więc kontaktując się z naszymi przedstawicielami w kraju i za granicą masz pewność, że otrzymasz rzetelną wiedzę i fachową pomoc. Dostosuj urządzenie do swoich potrzeb i ciesz się wygodą, mając jednocześnie świadomość, że robisz coś ważnego dla siebie i swoich bliskich w przyszłości.

Zadzwoń