APEL DO RODZICÓW DZIECI SZKOLNYCH - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

APEL DO RODZICÓW DZIECI SZKOLNYCH

Co pije w szkole Twoje dziecko? Wszyscy byśmy chcieli, aby dzieci piły sporo wody, bo to zdrowe i naturalne rozwiązanie. Ale rzeczywistość bywa brutalna. Nasze pociechy pakują w siebie tonę cukru, która pochodzi z napojów gazowanych i udawanych herbatek. A gdyby tak sprawić, że picie wody będzie bardziej trendy? Wystarczy w szkole zamontować bezbutlowy dystrybutor.

Na pewno oglądaliście kiedyś film amerykański, w którym młodzież korzysta ze szkolnych źródełek. I choć pomysł świetny, to znając twórcze myślenie naszych młodych, nie byłoby to zbyt higieniczne rozwiązanie.

Nasza firma oferuje bezdotykowe dystrybutory, pod które wystarczy podstawić bidon czy kubek. Idealne w swojej prostocie, prawda?

APEL DO RODZICÓW DZIECI SZKOLNYCH

Ale aby to urządzenie pojawiło się w Waszej szkole, dyrekcja musi się o nim dowiedzieć. Więc teraz apel do Was, drodzy rodzice. Niedługo będziecie uczestniczyli w zebraniach szkolnych. Zaproponujcie, aby wprowadzić to rozwiązanie również u Was. Setki polskich szkół korzysta z rozwiązań WATERPOINT System i są bardzo zadowoleni.

Ale to nie koniec dobrych, wodnych wiadomości. Wy również możecie przestać nosić ciężary ze sklepu do domu, a potem ustawiać wielkie wory z plastikiem przed swoimi posesjami. Możesz mieć krystaliczną wodę pitną bez plastikowych butelek! Prosto z kranu. I już słyszymy Twoje pytanie – ale to jak? Mam pić kranówkę?
Nie do końca. Zwykła woda z kranu, zgodnie z ustawą, jest zdatna do picia. Ale tyle z teorii, ponieważ o ile z zakładu gospodarowania wodą wychodzi czysta, to Twoja instalacja może być zanieczyszczona. Przez to woda zmienia smak i zapach. W naszych instalacjach zamontowaliśmy doskonałej jakości filtry, które zatrzymują cząsteczki metali i inne substancje, których pić nie chcesz. Przez to woda na powrót ma doskonały smak, a Ty możesz ją czerpać bez obaw.

Skontaktuj się z naszym specjalistą. Mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, zarówno do domu, szkoły czy pracy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ludzie wiedzą, jak ważne jest nawodnienie organizmu, a ponadto są świadomi zagrożenia, jakie niesie za sobą codzienne produkowanie plastikowych śmieci. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, jakie pozwolą naszym dzieciom i wnukom spokojnie żyć, cieszyć się przyrodą i środowiskiem, z którego są jeszcze w stanie korzystać. Tylko zrównoważony rozwój, szacunek i świadomość pozwolą realnie zastopować falę zniszczenia, jaką zgotowało sobie społeczeństwo potrzebą wygody. My potrzebę wygody zgłębiliśmy znacznie bardziej i tak powstały rozwiązania, które dostarczamy Wam każdego dnia.

Zadzwoń