Bezpieczna woda do picia - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Bezpieczna woda do picia

W dobie pandemii COVID-19, choroby wywołanej przez koronawirusa staramy się zachować wszelkie środki ostrożności: w miejscach publicznych zachowujemy dystans od innych osób, ubieramy maseczki i rękawiczki, staramy się uniknąć zbędnego poruszania się w tłumie. Robimy to wszystko w trosce o swoje bezpieczeństwo i naszych bliskich.

Bezpieczna woda do picia

Na razie mamy tak wiele pytań, dotyczących tej choroby, ale tak mało odpowiedzi. Już wiemy, że najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby są osoby starsze oraz ci, którzy mają słabą odporność i choroby współistniejące. Nawet, jeżeli nie jesteśmy w grupie ryzyka, rozumiemy sytuację i staramy się nie zachorować, by nie narazić tych, z którymi mamy kontakt na co dzień.

Po wodę do picia nie musisz jechać do sklepu

Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko zakażenia, musisz wiedzieć, że istnieją rozwiązania, które pomogą uniknąć kontaktu z dostawcami wody do picia, zakupów i przebywania w miejscach bardzo zaludnionych.

Bezpieczna woda do picia

Wybierz najbezpieczniejszy sposób na dostarczenie wody dla siebie, Twoich najbliższych i Twoich pracowników. Dzięki WATERPOINT System możesz mieć własne źródło czystej wody do picia.

Bezbutlowe dystrybutory wody są podłączane do sieci wodociągowej. Zgodnie z doniesieniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), woda z sieci wodociągowej jest bezpieczna i nie ma dowodów na przeżycie w niej wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Nasze dystrybutory posiadają odpowiednie atesty i są przystosowane do kontaktu z żywnością. Dzięki odpowiednim filtrom woda dodatkowo jest oczyszczona mechanicznie, chemicznie, a w niektórych przypadkach również mikrobiologicznie. Ponadto wysokiej jakości filtry nie naruszają obecnej w wodzie naturalnej kompozycji minerałów.

Naszym Klientom zapewniamy również bezpłatną sanityzację i pełny serwis urządzeń wraz z wymianą filtrów co 6 miesięcy.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz do nas: info@grupaliberta.pl

Wynajmując taki dystrybutor do swojej firmy lub kupując do swojego domu, nie musisz już zamawiać butli lub kupować wody w sklepie.

Jeżeli wolisz pić wodę gazowaną – w ofercie mamy dystrybutory, które dodatkowo posiadają butlę CO2. Wszystko możesz mieć pod ręką.

Wirus może być wszędzie, ale nie tu!

Bezbutlowe dystrybutory wody WATERPOINT System mają hermetycznie zamknięty układ, dzięki czemu woda nie ma kontaktu z powietrzem przed jej pobraniem. Pomaga to wyeliminować ryzyko skażenia bakteriologicznego i zagrzybienia.

Użytkowanie z zachowaniem środków ostrożności wyklucza całkowicie możliwość zarażenia koronawirusem podczas picia wody z dystrubutora.

Oni nam zaufali

Nasze dystrubutory wody znajdują się również w przychodniach i szpitalach. Cieszymy się, że możemy w taki sposób towarzyszyć pracownikom medycznym podczas wykonywania ich heroicznej pracy.

Bezpieczna woda dla szpitali

WATERPOINT System zapewnia dostęp do czystej wody pitnej na co dzień dla tych, którzy w tej niełatwej sytuacji walczą na pierwszej linii frontu.

Zaufali nam lekarze, ratownicy i pielęgniarki. Zaufaj i Ty. Sprawdź!

Zadzwoń