8 powodów - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

8 powodów, dla których potrzebujesz w Twojej firmie bezbutlowego dystrybutora wody

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę zmieniają życie. Naprawdę! Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakie korzyści daje takie urządzenie w firmie.

Chcesz się dowiedzieć, o co w tym chodzi?

Oto nasze 8 powodów, dla których potrzebujesz dystrybutora wody w firmie.

1. Natychmiastowa gorąca, zimna lub w temperaturze pokojowej przefiltrowana woda po naciśnięciu jednego przycisku.

Zwykły czajnik potrzebuje około 3 minut, aby zagotować litr wody. Ile kubków herbaty lub kawy wypijają Twoi pracownicy w ciągu dnia? Załóżmy, że masz w firmie 10 pracowników, którzy wypijają po 2 filiżanki kawy lub cieplej herbaty. Na przygotowanie napojów stracą oni razem około godziny dziennie, czekając, aż czajnik się zagotuje. Nie marnuj czasu w swoim biznesie!

dystrybutor wody

Dystrybutor wody WATERPOINT System zapewnia natychmiastową wodę gorącą, zimną, gazowaną lub w temperaturze pokojowej. Od teraz możesz przygotować swój idealny napój w ciągu kilku sekund. Gorąca kawa? WATERPOINT System podgrzewa wodę do temperatury 95°C – 98° C. Uwielbiasz pić lodowatą wodę latem? Napij się wody o temperaturze 3°C – 8°C.

2. Zaoszczędzisz pieniądze i czas.

Czy wiesz, że nasze dystrybutory wody są energooszczędne? Na dodatek, nie musisz się martwić, kiedy zamówić następnie butle z wodą, nie musisz jeździć do sklepu po zgrzewki wody butelkowanej.

3. Korzyść dla Twojego zdrowia.

Filtrowana woda z dystrybutora wody jest dobra dla Twojego zdrowia. Korzyści są oczywiste: odpowiednie nawilżenie organizmu i skóry, prawidłowe wchłanianie składników odżywczych, detoksykacja oraz zmniejszenie ryzyka pojawienia się toksyn w organizmie. Filtry usuwają z wody szkodliwe składniki, ale zatrzymują naturalne, niezbędne minerały, które są dla Ciebie zdrowe! Nie musisz już pić wody z plastikowych butelek, które posiadają szkodliwe substancje. Twój układ odpornościowy Ci za to podziękuje. Odczujesz różnicę, zaufaj nam.

4. Wypijesz więcej wody, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Dystrybutory wody zapewnią wspaniały smak gorącym, gazowanym i zimnym napojom, które możesz mieć w kilka sekund, dlatego pomagają kształtować dobre nawyki i wspierają zdrowy styl życia.

5. Woda jest smaczna i bezpieczna!

System filtracji wody z urządzeń WATERPOINT System gwarantuje, że każda szklanka wody jest wręcz pyszna.

dystrybutor wody

Nasza firma zadba o bezpłatną sanityzację i wymianę filtrów w urządzeniu (raz na pół roku). Tobie pozostaje tylko cieszyć się bezpieczeństwem i smakiem.

6. Zaoszczędź miejsce w firmie.

Lodówka zapchana butelkami z wodą? Czajniki i kable przeszkadzają w pracy? Dozowniki wody pozwolą Ci uniknąć tych problemów. Czajnik, filtr i dzbanek z zimną wodą – to wszystko masz w jednym urządzeniu.

7. To idealny dodatek kuchenny.

W naszej ofercie mamy dystrybutory w różnych kolorach i różnych designach. Wybierz ten, który idealnie dopasuje się do Twojej przestrzeni. Zadbaj o styl wnętrza oraz wygodę.

8. Będziesz mówić o tym rozwiązaniu innym.

Z całego serca zalecamy wynajęcie dystrybutora wody do firmy. Musimy jednak wspomnieć o jednej ważnej kwestii. Jeżeli zorganizujesz spotkanie w swojej firmie, takie rozwiązanie zauważą Twoi Klienci i Partnerzy biznesowi. Możesz też podać im taką wodę w firmowym szkle, które specjalnie dla Ciebie zamówimy.

dystrybutor wody

Może to wywołać spore zainteresowanie albo wręcz podziw, więc będziesz musiał pochwalić się tym, że doceniasz prawdziwą jakość i sprytnie rozwiązujesz wszystkie problemy.

Zadzwoń