Wspieramy siatkarzy BBTS Bielsko-Biała - Waterpoint system
Zadzwoń: (33) 845 90 83

Wspieramy siatkarzy BBTS Bielsko-Biała

Pod koniec 2019 roku zostaliśmy sponsorem klubu sportowego z Bielska-Białej, miasta, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. BBTS Bielsko-Biała to polski męski klub siatkarski, założony 1 grudnia 1999 roku.

Grupa Liberta wspiera prężnie rozwijający się klub i grających w nim siatkarzy, instalując dystrybutory wody. Wyposażyliśmy również wszystkich członków klubu w ekologiczne bidony (BPA free) wielokrotnego użytku. Dzięki temu nasi sportowcy, jak i ich goście, mają nieograniczony dostęp do zawsze świeżej, schłodzonej, a także gazowanej wody, nie produkując przy tym śmieci z pustych plastikowych butelek.

Z całych sił kibicujemy swoim siatkarzom podczas meczy. Często osobiście wybieramy się na trybuny. Ostatnio byliśmy świadkami piekielnie żywiołowej rozgrywki, poniżej krótka relacja.

W czwartek 20.02.2020 o godzinie 17:20 rozpoczęła się 23. kolejka KRISPOL 1. ligi mężczyzn meczu siatkarskiego pomiędzy BBTS Bielsko-Biała oraz KFC Gwardią Wrocław w Hali pod Dębowcem. Obie drużyny darzą się sportowym respektem i nie było tutaj mowy o lekceważeniu przeciwnika z żadnej strony, zwłaszcza, że w ostatnim spotkaniu obu drużyn Gwardia uległa BBTS dopiero po emocjonującym tie-breaku.

Oponenci z Wrocławia zaczęli bardzo zdeterminowani zdobywając sporą przewagę nad bielszczanami. Mimo zaciętej walki Gwardia wyraźnie górowała w pierwszej odsłonie pokonując BBTS 25:19.

bbts

bbts

Drugi set ukazał zupełnie inny obraz pojedynku. Zawodnicy z Bielska przełamali atak Gwardzistów i zdołali wygrać seta do 19.

bbts

bbts

bbts

Trzecia część meczu pokazała, iż siatkarze BBTS wchodzą na coraz wyższe obroty. Ogrywali oni Gwardzistów niemal w każdym elemencie gry wygrywając odsłonę z wynikiem 18:25.

Czwarty set pokazał wyraźny spadek koncentracji i rozluźnienie w szeregach drużyny z Bielska. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ grająca o wszystko Gwardia wykorzystywała każdy błąd gospodarzy wygrywając z ogromną przewagą 25:11.

Tie-break pokazał, że bielszczanie potrafią podnieść się nawet po tak ciężkiej rundzie, jaką zafundowała im Gwardia w starciu czwartym. Siatkarze BBTS zaczęli tę odsłonę od prowadzenia, którego nie oddali już do końca, konsekwentnie wykorzystując każdą okazją do zdobycia punktów. Finalnie Gwardia uległa w tie-breaku 12:15.

Mecz zakończył zwycięstwem BBTS Bielsko-Biała. Cieszymy się bardzo, że za najlepszego zawodnika został uznany Jarosław Macionczyk z drużyny BBTS.

Fragmenty meczu możesz zobaczyć na Polsat Sport lub na YouTube.

Od samego początku liczyliśmy na taki wynik. Waterpoint System wspierał jednak obie drużyny, zapewniając świeżą wodę dla wszystkich.

bbts

bbts

Dlaczego Waterpoint System sponsorem wody dla zawodników?

Woda w diecie sportowca jest niezwykle ważna, o czym pisaliśmy już wielokrotnie. Ciężko sobie nawet wyobrazić intensywny trening bez butelki wody.

Większość zawodników przyznaje się, że zwraca na jakość wody szczególną uwagę. Są przekonani, że musi ona dostarczać organizmowi odpowiednich składników i minerałów, a jednocześnie po prostu smakować.